16 Eylül 2011 Cuma

Şimdiki Çiciklir Hip İzmirli

Mirhibilir sivgili ikiyicilirim. Bigin İzmir iğiziyli kinişiciğim. Givrik yirim biyiz yirim kizliri çik sivirim.

hahaha neyse
kısaca anlatayım sonrasında ne olduğunu, sezon yeniden açılınca gelişmeleri aktarırım zaten.

İrem'le Halil sonradan ne oldu bilmiyorum. Çok da merak etmedim aslında lan.
Halil'den daha iyi cigo yapmayı öğrendim maalesef. İnternetten tutorial okunarak bir yerlere gelinebiliyormuş meğersem.
Halil bu arada geçen hafta geldi darladı beni. Vay efendim ben kendim bulamıyorum sen buluyosundur bana da bul gibilerinden. Bulmadım tabii ki de. Adam gibi sorsaydım söylerdim. Default olarak söylenmediğinden boğaziçinde, adam sormadı bile.
Gülşah mezun oldu. Update beklemeyin.
Beni kaşarlayan çocukla (Burak) hala arada görüşüyoruz. Bir ara paso görüşüyorduk, baktım boku çıkıyor ablasına anlattım durumu. Bak dedim kardeşin benle takılıp takılıp duruyo sonra 1500 bana yazdı olmadı kardeşimi serseri yapıyo şimdi diye gelme bana. Bunun üzerine Burak bir süre görüşmedi benle. Tabii sonra dayanamadı piç. Ehehe

Hidi yini yizirim
Biğiziçi Bin Bişyiz

7 yorum:

 1. daha sık yazsana...bu yazıyı yazarken kafan az çok iyimiş galiba ha?

  YanıtlaSil
 2. vay kanka nerden anladın lan ehehehe

  YanıtlaSil
 3. ne dedin sen şimdi? ciddiysen(ki ciddisin,lan baya baya uraşmışsın bu blogla) diyeceğim şudur ki bu yazı kötü(bir genc gızın gizli defteri stayla) bundan önceki de pek iyi değil;ama son 2 yazından öncekiler ciddi ciddi güzel... hayranlık yaratacak düzeyde(küçük bir hayranlık,toton kalkmasın)
  bu comment çok erkekmişim gibi oldu

  YanıtlaSil
 4. eklemeyi unuttum 1,5 şakacısın...

  YanıtlaSil
 5. ya kalkıcak bişey yok zaten gizli isimle yazıyorum gerçek hayatta ekmeğini yememe imkan da yok. beğeniyosanız okuyun işte. bunu yorumlardan birinde uyduruyo musun diye sormuşlar, devamını da uydurayım onu da okursun dediğim için yazdım. yoksa normal yazılarda aralara jpeg koyuyorum zaten. jpegsiz yazılar tırt hep.

  YanıtlaSil
 6. senin yakın arkadaşların nasıl tipler?onlardan da bahsedicekmisin?yakın çevreni anlatırsan belki senin kim olduğunu çıkarabiliriz.

  YanıtlaSil
 7. mal mısın olm niye çıkarıyonuz? bu blogu prim yapmak için yazmıyorum ben conem, bir kafam güzel olduğunda bir şeyler yazasım geliyor yazıyorum siz de okuyorsunuz. okumasanız da olur yani. iki biz bişeyleri bilemedik zamanında bilsek daha iyi olurdu daha dikkatli olurduk. şimdiki çocuklar zaten çok akıllı, bir de bilgili olsunlar diye yazıyorum. o yani olay. benim kim olduğumu çıkarıp napıcanız? gerçek hayatta çok takılmak isteyeceğiniz bir adam değilim (istemiyorsunuz oradan biliyorum) bir şey kaçırmıyorsunuz yani merak etmeyin. she doesnt know what shes missing durumu yok ahahaha.

  YanıtlaSil