8 Mayıs 2011 Pazar

Şimdiki Çocuklar Çok PiçBeni de kaşarladılar anasını satayım.

Dün okulda taşoda maşoda vardı. Aslında benim o konserde teknik olarak sahneye çıkıyor olmam gerekirdi ancak birtakım dişidökük eskicanki mikrop gibi adamlar önümü kestiğinden olamadım. Sikerler orası mühim diil.

Okula gittiğimde yanımda hatırı sayılır miktarda cigo vardı. Eskilerden bikaç arkadaşı buldum, hemen tenha bi köşeye gidip içtik. Dicle, daha önceden Hisar'daki evime gelicem diyip gelmeyen, mavi gözlerine ölüp bittiğim İrem'i getirdi grubumuza. Arkadaş Amsterdam'a gidip cigo içmemiş bi insan. Dün içti. Neden içtiğini ise gecenin sonlarına doğru Elvan'ın "İrem'le Halil sevgili mi?" diye sormasından anladım. Vay anasını.

Halil ise daha önceden dağda bayırda survivor tadında işler yapan bir şirketin günübirlik işlerinde beraber çalıştığımız bir arkadaş. Ben cigoyu kötü yapınca adama "e sen yapsaydın o zaman" dedim, o da "ne bileyim lan öyle üstünde deri mont, saçlar jöleli çok janki gözüktün gözüme" dedi. Bişey diyemedim. Lan ben o saçları anneme faça olmamak için öyle yapıyorum.
Boğaziçi'nin gelmiş geçmiş en kaliteli insanı İdil de oradaydı dün. O da zannedersem ilk kez cigo içti. Üstelik daha önce bahsettiğim bir taksi bagajı kapağı gibi file ile kaplı bacaklara sahip Gülşah da oradaydı. Bacakları yine öyle miydi, orasına girmiyorum. Yılların manitasıyla yine barışmış çünkü karı, çocuğa ayıp. Çocuğu da eve dönerken 6.sokak yokuşunda gördüm, pis pis güldü. Bu "yasadışı işler yapıyoruz olleyomoli" tadından çok hazzetmiyorum. Bi rahat olun aq.

Kimler kimler vardı çok da anlatamıyorum. Ama bi ara olanca luzırlığıma karşı 10-15 kişilik bir grupla geziyordum okulda. 1500'ün kervanı oldu tam böyle. O ara hayattan keyif aldım lan.
Ha, unutmadan anlatayım: Kim kaşarladı beni?

Lisede bir dönem köpek gibi aşık olduğum kızın kardeşiyle tanıştım dün, beraber cigo içtik. OCB çocuktan çıktı. Çocuk bana "sakın ablama söyleme, bilmiyo" dedi, okey dedim. Sonradan öğreniyorum ki çocuğun meğersem denetimli serbestliği varmış, ablasına bu saatten sonra hala faça olmak istemiyomuş piç.

Bu yeni çocuklar çok kaşarlar lan. Seni beni donlarında sallarlar ahahaha çok bayıldım.

3 yorum:

  1. en son yazına yorum bırakmak mantıklı geldi...boğaziçi üniversitesi gibi bi hedefim yoktu ama bu boğaziçi resmen beni çekti ya.. önce beşiktaşta 2 yıl kaldım sonra etilerde 2 yıl kaldım.. şimdide hisarüstünde takılıyorum.. yakında derslere girmeye başlıcam bu gidişle.. yazdıklarını keyifle okudum... hadi ben kaçtım..

    YanıtlaSil
  2. gerçek mi bunlar sallıyo musun yoksa?

    YanıtlaSil
  3. sallıyorum tabii. devamını da sallayayım birazdan okursun conem.

    YanıtlaSil