28 Ocak 2014 Salı

State Sponsored Junkie

Size yazasım geldi.

Hani Polat Alemdar ölüyor ama ertesi sezon maceralarına devam ediyor ya, benimki de o hesap.

Evim son durak'tan bi' sonraki durakta benim.

Okula geri döndüm. Düz döndüm bu sefer. Her dönem geri dönüş yapıp iki hafta sonra yine bırakıyordum ya hani, bu sefer dönemi tamamladım. İyi de geçti. Olması gereken kadar iyi değil ama iyi.

Herneyse okul başka meselâ.

Şimdi iyi dinleyin piçler poçlar ve peçler:

Jankı bıraktım. (jank diye okuyun bunu ama. J ile)

Ama bırakmadım.

Türkiye'ye de sonunda maintenance treatment geldi.

Bi süredir zaten varmış da, sadece yatanlara falan oluyormuş falan. Şimdi düzde de oluyor. Ya sa galiba şimdi yine olmuyor yeni hasta alımı ama o ara oluyordu işte. Amatem dayanışma bloguna çevirmiyorum burayı, isteyen araştırsın.

Velhasıl, 7 aydır falan vücuduma illegal bişey sokmadım. Teste girsem negatif çıkarım amq. Ki giriyorum zaten.

Biri bu konuda uzman doktorlardan oluşması şart olan bir heyet tarafından verilmesi şart olan kırmızı reçete ile verilen, öbürü de düz kırmızı reçete ile verilen iki ilaç kullanıyorum. Soranlara anti depresan diyorum. (gerçi ikisi de gerçekten de deneysel olarak bazı ülkelerde anti depresan olarak kullanılıyor)

Velhasıl bu kadar ağır ilaçlar zorladı beni. "ağar mı geldi piç" demeyin. Harbiden geldi.

Ayığım artık. Siz de ayık olun.

Loserlıklarımı anlatmaya devam edicem tabii ki. Ya da belki üşenirsem yazmam.

Buradan buradan birilerine teşekkür ediyorum diyenlere teşekkür ediyorum.

Süd.

3 yorum:

 1. chore = yarrak kürek işler29 Ocak 2014 04:28

  abi, ağlayacağım şu anda galiba. bu blog sayfasını takip etmeye başladığımda lise sona gidiyordum amına koyim. sonra sen yazmayı bıraktın, sonra ben yine sürekli buraya baktım, belki yazmaya devam eder lan diye. sen yazmayı bıraktıktan sonra ben takıntılı gibi her gün burayı kontrol ettim, sonra aylar geçti ve ben hafta aşırı kontrol etmeye başladım ve 28 Ocak 2014. çok benimsemiştim ben seni abi ya, arkadaş arasında konuşulan şekilde abi değil ama, ağabey şeklinde. hay amına koyim ya. yayınlama bunu daha güzelini yazıcam.

  zehri alır.

  YanıtlaSil
 2. Vay amına ç. Gözlerim doldu lan çok teşekkür ederim. Yorumlar onaya bağlı değil ki isteyen yazıyor direk düşüyor buraya. Velhasıl ben evlendim. Yani evlenmedim de hanım buraya yazmama çarşı. Yok efendim yine mi jank muhabbeti yabıcan diye. Bi de eski manitam varmış zamanında onu övmüşüm burda falan. Ama yazarım yine de. O eski yazıları silicem ama. Eski manitayı övdüğün bi yazının online olması unfair çünkü. Bi de kıja böyle benim eski manitam süperdi kıjlay bana bayılıyor yeaa geyiği yapmış olsam da aslında eski manitamın övülmesi zaten unfair ameke. Herkes elinde olanı abartıp kendini iyi hissetmek istiyor tabii. İnsan doğası.

  Amd 4300 gfx tdl oc nvidia sli 9875 x2 zalman ultratech sata 3

  Kerenbü yükas kerbi zimas.

  YanıtlaSil
 3. 2,50 ortalama yaptım. Bi an evvel bitiriyorum, siktirip gidiyorum bu okuldan. Para kazanmam lazım ama çok. Sizin kafanızdaki çok var ya, onu düz adamlar kazanıyor onu geç. Ben gerçekten ÇOK diyorum. Canı çekince gofret almak değil, ev almak diyorum. Sizinki "ekmek göbeği" yapıp "ihi ihi ihii" diye gülen "Etiyopya Zengini" gibi oluyor. Hermeyse. Belki yazarım ama muhtemelen yazamam. Yengeniz Boğaziçi 1 kızıyoru. Ellili yaşlarımda kitap yazacağım mutlaka. Orda buluşuruz en olmadı. Görüşemezsek size nasihatim, mutlaka junka başlayıp bırakın. Hiç başlamayın diyene kanmayın. Başlayıp bırakınca düz hayat easy mode gibi oluyor.

  YanıtlaSil