15 Temmuz 2011 Cuma

Serkan ist mein girl

Nabersiniz lan?

Boğaziçinin "ay biz homofobiye çok karşıyız lan" tayfası size soruyorum nabersiniz?
Arkadaşlarınız yavaş yavaş mezun olup giderken hiç okulun bitmesine ne kadar zamanınız kaldığını bilemediğiniz oldu mu? Benim oldu. Hisarüstü'nde çıktığım ilk evdeki ev arkadaşımın okula giriş yılı 2001'di. (O sırada tarih 2010) Ve daha önce bahsettiğim o taşoda akşamında -bir yıldan beri- ilk defa bir kızla yakınlaşmam oluyordu neredeyse. Sonra o ev arkadaşımı görünce -kafam da çok güzel olduğundan- kızı bıraktım unuttum gitti. Neden öyle yaptım inanın ki bilmiyorum.

Zaten ertesi gün de kızla konuştum telefonda, eski sevgilisinden dayak yemiş ve ona dönmüş. Okumamış insanın da kendine göre dezavantajı çok. Boşuna demiyorum İngilizce bilmeyen insandan sevgili olmaz diye.


Bugün cigo aldım uzun süreden beri. Hisarüstü'nde bir tayfa içerisinde cigo içmeyeli inanın çok uzun zaman oldu. Zaten oraların da ne kadar tadı kaldı tartışılır. Şimdiki 90lılar 91liler sanmıyorum ki cigo migo içsinler. Resmen OCB is so passe dönemine girdik galiba lan.

Gerçi dünyada da bu döneme bir anlamda girildi ama, oralarda research chemical'lar var. Şimdi burada teknik terimlere falan girip kafanızı ütülemek istemiyorum hiç ama research chemical denen nane öyle bişey ki, kanundan daha hızlı bir şekilde yeni bir molekül geliştirip kafa yapabiliyorsunuz. Bu bonsai monsai denen şeyler hep onun türevleri. Binlerce research chemical var. İngiltere'de falan bath salt olarak da bong mong satan dükkanlarda satılıyorlar. 2CB, 2CI, 2CE, JWH18, JWH250, falan filan gibi bir sürü türevi var. Bunları -çoğunlukla- Alexander Shulgin diye bir adam buluyor. Adam janki mi, bilimadamı mı bu bir tartışma konusu. Bildiğin Fringe'deki Walter'ın gerçek hayattaki hali. Koskoca profesör üniversitede çıkıp insanlara trip report veriyor, kafa anlatıyor.

Tabii bu research chemical olayının da kendine göre tehlikeleri var. Mesela geçtiğimiz günlerde bunları satan sitelerden birisi 2CE yerine yanlışlıkla Bromo-DragonFLY yollayınca (evet bu molekülün bilimsel adı. çünkü shulgin denilen it öyle bir tasarlıyor ki hakkaten kısaltması da böyle oluyor) birkaç kişi overdose olup çok feci şekilde öldü. İsteyen google'lasın. Kollar bacaklar çürümüş beyin erimiş öyle diyeyim.

Neyse uzatmıyorum, thumbs up if you're reading this in 2011.

8 yorum:

 1. biri bloguna ekşi'den link verdi; sonra boğaziçi 2011 girişliler isimli facebook grubuna mensup, her gün ekşi'de boğaziçi üniversitesi başlığının altını kontrol eden manyaklar bunu facebook grubuna postladılar. bugün oldukça ünlüsün, haberin var mı bilmiyorum. şu an da uyuşturucudan uzak durun arkadaşlar:(( muhabbeti dönüyor grupta sdfgsdf. diyeyim dedim.

  YanıtlaSil
 2. çok ta yanlısın,ne de abartmışsın!

  YanıtlaSil
 3. facedeki gitmiş,altına da okuması çok zevkli falan yazmışlardı,biride bu ben değilim yazmıştı... ekşide hala varsın.

  YanıtlaSil
 4. 15 dakikalığına ben de ünlü oldum demek.

  YanıtlaSil
 5. ben hala her gün yeni bir şey yazıp yazmadığını kontrol ediyorum, 15 dakikalık mıdır bilinmez.

  YanıtlaSil
 6. teşekkür ederim anonimus ama öyle bi comment atmışsın ki ben bile "bunu prim yapmak için ben mi yazmışımdır lan" dedim.

  YanıtlaSil
 7. Sen bir orospuçocuğusun.

  YanıtlaSil
 8. şu hayatta bana orospuçocuğu diyecek birkaç insan tanıyorum, maalesef hepsi de godoşlar. üstelik senin kullandığın gibi küfür olsun diye kullanmıyorum bu kelimdeyi adsız. bayağı bildiğin godoşluktan bahsediyorum. sevgilisinin başkalarıyla olmasını ileri görüşlülük olarak algılayıp bu durumdan çok hoşnut olan gavatlardan bahsediyorum. o yüzden bence bir dahaki yorumu adınla yap.

  YanıtlaSil